Jdi na obsah Jdi na menu

kapela PARALELA

aktualizace 25.9.. 2022

tom-2022.jpg-1.jpg       Parelela  je volná hudební formace kterou jsem založil v létě roku 2014 proto, abych našel směr kterým bych se chtěl v blízké budoucnosti ubírat při produkci vlastní tvorby na které intenzívně pracuju - To jest cíl ! Proto nemá Paralela téměř žádné hudební mantinely. Přesto však výchází především ze žánrů - country big- beat a rock . Paralela  není (a nebude!!) zábavová kapela, nemá prozatím stálé členy, stálý repertoár a protože je hudebně zatím velmi nečitelná, nelze hrát na akcích podobného typu a ani v budoucnosti to není jejím cílem!!

 Jedinou veřejnou hudební produkcí jsou nyní - POHODOVÉ HUDEBNÍ VEČERY (v drtivé většině prostě hospodský hraní v klasickém country-bigbeatovém stylu)určené především lidem kteří chtějí alespoň na chvíli zapomenout na všudepřítomný stres a na běžné starosti všedních dní...  Obsazení kapely bývá různorodé. Někdy to rvu sám ale většinou se mnou hrají kamarádi ze spřátelených kapel, kteří si  jdou tak říkajíc po muzikantsky "udělat dobře" . Mezi zakládající členy kteří mě po celou dobu převážně doprovází patří kytarista H. Krákora a basák K. Zvolánek.. Vítán je však každý kdo si chce s námi v klidu posedět, zazpívat a třeba mít dobrej nápad, inspiraci.....a hlavně dát si v klidu pivo! Muzikanti a lidé dobré vůle jste zváni !

" Není až tak důležité dokonale hrát a zpívat ,důležité je mít z hraní dobrý pocit a hlavně udělat lidem radost !! "        T.B.

 

Název této nové hudební formace vyplynul logicky ze situace, v které se nachází většina muzikantů. Kromě mého  projektu Parelela , působím ještě jako člen dnes už téměř legendární jihočeské country-bigbeatové kapely  Dr.PeToM a v osadní kapele Candrband..  a to prosím  -  Parelelně !    

 

 

 

   img_0315.jpg                                                                                

 

 

 

 

 

 

 

 

Jdeme na to...,   šou musí jít dál..........

                                                                                        Tomáš Bartoušek       

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář